Jesteśmy grupą godnych zaufania ludzi, którzy wnoszą wielką technologiczną zmianę

Jesteśmy firmą, która zmienia wyzwania codziennej pracy w szanse zwiększenia efektywności rolnictwa

Dowiedz się więcej
Przewiń

Jak zaczynaliśmy

Zaczynaliśmy od tworzenia i testowania oprogramowania dla różnych branż, aby po paru latach rozpocząć również swoją działalność R&D w zakresie tematyki Sztucznej Inteligencji i Obrazowania Wielospektralnego w branży rolnictwa precyzyjnego.

Z biegiem lat zaczęliśmy skupiać się coraz bardziej nad projektami w obrębie branży rolnictwa precyzyjnego, ponieważ widzimy potencjalne przyszłe problemy związane z koniecznością wyżywienia rosnącej populacji.

Czym się zajmujemy obecnie

Widzimy, iż dzięki implementacji nowoczesnych technologii sprzętowych i software’owych, jesteśmy w stanie w ogromnym stopniu wspomóc działania rolne i około rolne. Przykładem tego mogą być procesy odpowiedniego nawożenia, nawadniania, dawkowania środków ochrony roślin oraz precyzyjnej analizy obecnej sytuacji na polu.

Od roku 2016/2017 pracujemy nad implementacją w branży rolnej najbardziej wartościowych technologii, które obecnie są rozwijane na świecie. Korzyści, które świat czerpie z ich wpływu, niosą ogromną szansę na zwiększenie efektywności i wydajności całego rolnictwa.

Poniżej przedstawiamy niektóre z realizowanych przez nas projektów.

Mixer

Zaawansowane narzędzie do testowania oraz tworzenia nowych indeksów wegetacyjnych, stworzone z myślą o naukowcach zmagających się z danymi multi i hiperspektralnymi.

YellowAI

Wykrywanie upraw rzepaku na wyciągnięcie ręki – na bazie zdjęć satelitarnych skanuje okolicę w poszukiwaniu kwitnących pól rzepaku. System na bieżąco analizuje setki zdjęć satelitarnych w celu uzyskania najlepszych wyników.

Zibees Yards

Więcej miodu z pasieki – umożliwia łatwe i szybkie wyszukiwanie najlepszych miejsc na postawienie pasieki wędrownej. Mapa aplikacji na podstawie inteligentnej analizy wizyjnej podaje precyzyjne informacje co do typu plonu, który chcemy uzyskać, jego ilości oraz czasu rozpoczęcia pylenia.

Podoba się Tobie to co robimy?
Skontaktuj się z nami, a chętnie porozmawiamy!